1. דף הבית
  2. /
  3. השבחת נכסים
  4. /
  5. מאמרים בנושא השבחת מבנים

מאמרים להעשרת הידע!

מעוניינים לפרסם מאמרי דעה שלכם כאן באתר?

תפנו אלינו דרך ה"צור קשר"!


מאמר החוקר את חשיבות ביצוע בדק בית בעת בחינת נכס פוטנציאלי לרכישה. זהו כלי חשוב עבור משקיעי נדל"ן מתחילים ומקצועיים ואף חשוב עוד יותר עבור האדם המעוניין לרכוש את הנכס עבור מגורים של משפחתו להמשך חייו. אנו, בנדל"ן כרישים, נבחון הסיבות שלשמם נשכור את שירותי בדק הבית והבדלים בין בחינת נכס שהינו יד ראשונה "חדשה מהניילון" מקבלן לבין נכס יד שניה.
"השבחת נכסים – האם בריכה פרטית מעלה את שווי הנכס?" הינו מאמר מערכת מעת נדל"ן כרישים העוסק בשאלה שבכותרת – האם יש כדאיות להוסיף בריכה פרטית. במהלך המאמר אנו פונים לבעלי מקצוע בתחום ואף לבחור מקסים אשר הוסיף לבית משפחתו בריכה פרטית ומשתף אותנו בחוויתו. אנו בנדל"ן כרישים נותנים שירותי הנדסה, תכנון ופיקוח בפרוייקטי הנדסה הדורשים זאת. מוזמנים לשוטט באתר להמשך התרשמות!
משקיע נדל"ן? יזם נדל"ן? מתעסק עם פיתוח נדל"ני? בואו גלו את אחד הסודות החשובים בתחום כדי להוציא את המיטב מהעסקת חייך.
עד לאחרונה מס השבח היה 25% ויכולת לקבל פטור ממס במכירת נכס אחת לארבע שנים. מצב זה השתנה לאור השינויים במדיניות מס השבח. על כן, תוכל לקרוא על מידע נוסף על ההתייחסות למס שבח בעת חישוב כדאיות עסקת נדל״ן.
לכאורה מס שבח הינו פשוט להבנה, זהו מס של 25% על הרווח ממכירת בית - קונים בית ב-1 מליון ש״ח ומוכרים ב-2 מליון ש״ח (דוגמא להמחשה), מהרווח של מליון גוזרים 25% (250,000 ש”ח) שמשולם כמס שבח. אז זהו שישנם עוד גורמים המשפיעים על גובה המס שתחויב בעת חישוב המס שבח.
מהם ההבדלים בין ההיתר הנדרש בין סוגי בניה שונים
מידע בנושא מס שבח.
מידע למעוניינים להרוויח משיפוץ נכס ומכירתו חזרה בשוק.
כאן תוכלו למצוא מידע על תהליך הוספת יחידת דיור ודרכי פעולה לשם הוספת היחידה ואיפה ניתן להוסיף.
טואול - בניית אתרים באינטרנט