1. דף הבית
  2. /
  3. השקעות נדל״ן בחו״ל
  4. /
  5. מאמרים

מאמרים להעשרת הידע!

מעוניינים לפרסם מאמרי דעה שלכם כאן באתר?

תפנו אלינו דרך ה"צור קשר"!


מאמר 3 בסדרת מאמרי "השקעות נדל"ן בחו"ל – טיפים למשקיע המתחיל". מאמר זה בא להעניק כלים ושיטות לבדוק ולחקור את הנכס כדי להגיע להחלטה טובה יותר בעת החלטה לרכישת נכס להשקעה בחו"ל. אנו, בנדל"ן כרישים, באים להעניק לכם, המשקיעים בנדל"ן כלים טובים יותר בכדי שתוכלו להגדיל את הכלים העומדים לרשותכם בארגז הכלים הנרכש לחינוך פיננסי.
מאמר זה נכתב בתקופת הקורונה ואשר נותנת מבט על תחשיבים שיש לבצע בעת שיקול רכישת נדל"ן בארה"ב וביצוע השקעות באופן כללי בתקופה מיוחדת זו. אנו רוצים לתת לכם כלים נוספים לארגז הכלים הפיננסי שלכם ולעזור בבניית השכלה פיננסית ע"י התייחסות לנושאים רחבים יותר המשפיעים לכם על הכיס. לייעוץ נוסף או עזרה באיתור השקעות נדל"ן והשקעות בכלל, ניתן לפנות אלינו באתר נדל"ן כרישים.
במאמר זה אנו נחקור את ההבדלים שבין השקעות בשוק הנדל"ן לבין השקעות בשוק ההון/מניות. המטרה שלנו הינו להעניק לכם סט כלים לארגז של החינוך פיננסי ושבעזרתו תוכלו לקבל החלטות שקולות יותר בעת הגיעכם לבחירת ההשקעה המתאימה לכם. אם תרצו לשמוע פרוט רחב יותר - אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!
טיפ למשקיע נדל"ן בחו"ל המתחיל - 2. תוכלו לקרוא כאן בהרחבה על מספר אסטרטגיות השקעה לרכישת נדל"ן אשר יעניק לכם יכולת לחדד את מטרת הנכס אותו תרצו לרכוש. אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד ולהרחיב את החינוך הפיננסי שלכם עבור בניית עתיד כלכלי טוב יותר עבורכם ועבור משפחתיכם!
זהו מאמר אשר בא להעניק למשקיע המתחיל בתחום הנדלן מידע התעניק לו כלים ויכולת לגשת ולבחון עסקאות נדל"ן ככלל, ונדל"ן מעבר לים בפרט. חינוך פיננסי. תוכלו למצוא מספר טיפים שאליהם אנו ממליצים להתייחס אליהם ברצינות. לייעוץ נוסף ניתן להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם או לפנות טלפונית למספר הרשום בפרטי יצירת קשר.
מאמר מערכת קצר - מתוצרת נדל"ן כרישים - על גישות שונות לבניית אסטרטגיות השקעה - יכול להיות בתחום הנדל"ן, הפיננסיים, פתיחת אתר חנות ועוד. אם אתה מתעניין בהשקעות בנדל"ן בחול או בשוק ההון ומעוניין להתחיל להשקיע בחינוך פיננסי - עכשיו זה הזמן!
חשבתם לעצמכם למה להשקיע בנדל"ן בארה"ב או במקומות אחרים בחו"ל לעומת השקעה בנדל"ן בשוק הישראלי? הנה כמה סיבות להשקיע במקומות אחרים בעולם לדוגמת ארה"ב.
האם שאלת את עצמכם איך בודקים כמה בתים מושכרים מסך הבתים בעיר? או מהי רמת הפשיעה בשכונה? או כל שאלה סטטיסטית אחרת? כאן תוכלו למצוא מקור לניתוח המידע הזה.
מעוניינים לרכישת בית להשקעה בחו"ל? אין לכם נסיון ואתם רוצים לדעת לשאול את השאלות הנכונות? האם בכלל בטוח לרכוש נדל"ן בחו"ל? הנה כמה שאלות שעולים עבור המשקיע החכם.

צור קשר

תשאירו פרטים ואני נחזור אליכם בהקדם!

טואול - בניית אתרים באינטרנט